SPIRITed TOURs

Cesta za GINem – 1. srpna 2020 VYPRODÁNO!, 5. září 2020
Cesta za RUMem – 20. června 2020, 18. července 2020, 15. srpna 2020
Cesta za Bublinou – 27.června 2020, 25.července 2020 VYPRODÁNO!, 29.srpna 2020
Cesta Za Bublinou je tady!
Máme super radost Vám oznámit, že po pár měsících „bublatých“ příprav, SPIRITed TOURs přináší další, tentokrát pěkně ovíněnou Cestu. Jak už název napovídá, je řeč o šumivých vínech & šampaňském.
Co na Vás čeká???

Procházkou podvečerní Prahou půjdeme vždy v sobotu. Začínáme v 15:45 v kolosálním hotelu FOUR SEASONS PRAGUE, na jeho úžasné terase, kde si můžete se skleničkou „bublin“ v ruce vychutnat jeden z nejlepších výhledů na Prahu. Jak už je na našich Cestách zvykem, i tady bude pro vás nachystáno občerstvení. Tentokrát teamem FOUR SEASONS, a díky jejich vyhlášenému servisu to bude start „jak víno“😊

Dále nás čekají neméně zajímavé zastávky. Vyhlášené a cenami ověnčené bary, jako Hemingway Bar, Bugsy‘s Bar a L‘Fleur Bar, které jsou absolutní špičkou mezi bary v Evropě, a tak jsme nadšeni, že právě tato místa se na vás budou těšit.
Byli jste tam už někdy na Bublinu??:)
V průběhu cesty pak ve výkladu zabrousíme do všech koutů šumivých vín – od evropských šumivých vín, přes úžasné české „bublaté“ od Kamila Prokeše, až po francouzské „Šampaň“ od známých, ale také butikových značek, prémiových edicí a odrůd z lokálních francouzských vinic.
No, a nakonec třešnička na dortu. Úžasný člověk a top expertka – KATY YOUNGOVÁ, bude Vaše průvodkyně. Katy vám odhalí všechna zajímavá fakta o historii a výrobě bublatých vín a šampaňských, o místech, kde se vyrábí a lidech, kteří je vyrábějí.
Jak už zmíněno, nemalou součástí Cesty jsou bary, které spolu navštívíte. Ty zná Katy „od základů“, a tak se budete cítit jako „true VIP“ a neustále s „bublinou“ v ruce“.
Tak neváhej a vydej se bublat s námi. Stačí si zamluvit místo níže na této stránce…
  • Pořádáme pro vás 2 různé procházky – vyberte si…RUM nebo GIN?
  • Projdete se s průvodcem po 5 úžasných barech v Praze
  • Ochutnáte 5 vzorků ginu/rumu a 5 koktejlů jak pro muže, tak i pro ženy
  • Vycházíme z Bistro Špejle – kde můžete ochutnat jejich speciality a posilnit se
  • Povídat si s vámi můžeme v češtině i v angličtině
Procházka se odehrává v pražském Starém Městě – v jednom z nejstarších a nejkrásnějších městských center v celé Evropě, kde najdete spoustu skvělých barů.
Půjdeme i kolem Staroměstského náměstí, které začalo v 10. století jako tržiště a bylo místem politických a kulturních událostí, které formovaly historii Prahy.
Během jednoho odpoledne a pod-večera navštívíme 5 top barů ve městě. Na každé zastávce ochutnáme jednu značku prémiového ginu/rumu a jeden koktejl, z něj připravený.
Dozvíte se zajímavé informace nejen o chuťových profilech ginů/rumů, bylinkách a ostatních ingrediencích, které jsou v nich obsaženy a také o destilátech, ze kterých se gin a rum vyrábí. Seznámíme vás s historií ginu/rumu a jak si vybrat ten pravý pro vás. A dojde i na některá barmanská tajemství, abyste si mohli namíchat gin/rum koktejl doma.
Celá procházka je dlouhá přibližně 2,5 km.
Po absolvování Cesty za Ginem nebo Cesty za Rumem s námi, se budete cítit jistě v jakémkoliv baru kdekoli na světě a budete schopni si objednat ginový/rumový koktejl, který bude přesně podle vašich představ.
Naučíte se pár věcí o dobrém pití, poznáte nové top bary a přátele, ale hlavně bude super zábava – za to Vám ručíme.
Lekce „opilé“ historie, v podání nápojových expertů. Budeme se těšit.
Rezervujte si své místo.
Prodej vstupenek zajišťuje aplikace SimpleTicket.cz.