SPIRITed TOURs

Cesta za GINem – 1. srpna 2020,19. září 2020
Cesta za RUMem – 20. června 2020, 18. července 2020, 5. září 2020
Cesta za Bublinou – 27.června 2020, 25.července 2020,29.srpna 2020
Plavba za Bublinou – 12.září 2020

Novinky:

Poplujte s námi za Bublinou
Zavřete oči….a představte si nedělní podvečer. Jste právě po výborné večeři, Vltava jemně šplouchá do boku lodi a vy se lehce „škraníte“ při západu slunce, na který koukáte skrz sklenku bublin společně s novými přáteli.
Můžete přestat snít, protože tohle zažijete při „Plavbě Za Bublinou“.
 • 3 hodinová plavba
 • občerstvení podáváno po celou dobu plavby
 • večeře: krevety a islandský losos
 • 9 top druhů bublin, zejména champagne
 • wonder žena & expertka Katy Youngová jako průvodce světem bublin
 • Maximálně 10 hostů + starostlivý Kapitán s posádkou
 • 30.8. od 18:00 do 21:00
 • 3333 CZK/osoba
 • 5800 CZK/pár
Pište – Volejte – Těšíme se na Vás

„Ahoj“
Další Cesta Za Bublinou bude v sobotu 29. srpna!!!
Co na Vás čeká???

Procházkou podvečerní Prahou půjdeme vždy v sobotu. Začínáme v 15:45 v kolosálním hotelu FOUR SEASONS PRAGUE, na jeho úžasné terase, kde si můžete se skleničkou „bublin“ v ruce vychutnat jeden z nejlepších výhledů na Prahu. Jak už je na našich Cestách zvykem, i tady bude pro vás nachystáno občerstvení. Tentokrát teamem FOUR SEASONS, a díky jejich vyhlášenému servisu to bude start „jak víno“😊

Dále nás čekají neméně zajímavé zastávky. Vyhlášené a cenami ověnčené bary, jako Hemingway Bar, Bugsy‘s Bar a L‘Fleur Bar, které jsou absolutní špičkou mezi bary v Evropě, a tak jsme nadšeni, že právě tato místa se na vás budou těšit.
Byli jste tam už někdy na Bublinu??:)
V průběhu cesty pak ve výkladu zabrousíme do všech koutů šumivých vín – od evropských šumivých vín, přes úžasné české „bublaté“ od Kamila Prokeše, až po francouzské „Šampaň“ od známých, ale také butikových značek, prémiových edicí a odrůd z lokálních francouzských vinic.
No, a nakonec třešnička na dortu. Úžasný člověk a top expertka – KATY YOUNGOVÁ, bude Vaše průvodkyně. Katy vám odhalí všechna zajímavá fakta o historii a výrobě bublatých vín a šampaňských, o místech, kde se vyrábí a lidech, kteří je vyrábějí.
Jak už zmíněno, nemalou součástí Cesty jsou bary, které spolu navštívíte. Ty zná Katy „od základů“, a tak se budete cítit jako „true VIP“ a neustále s „bublinou“ v ruce“.
Tak neváhej a vydej se bublat s námi. Stačí si zamluvit místo níže na této stránce…
 • Pořádáme pro vás 2 různé procházky – vyberte si…RUM nebo GIN?
 • Projdete se s průvodcem po 5 úžasných barech v Praze
 • Ochutnáte 5 vzorků ginu/rumu a 5 koktejlů jak pro muže, tak i pro ženy
 • Vycházíme z Bistro Špejle – kde můžete ochutnat jejich speciality a posilnit se
 • Povídat si s vámi můžeme v češtině i v angličtině
Procházka se odehrává v pražském Starém Městě – v jednom z nejstarších a nejkrásnějších městských center v celé Evropě, kde najdete spoustu skvělých barů.
Půjdeme i kolem Staroměstského náměstí, které začalo v 10. století jako tržiště a bylo místem politických a kulturních událostí, které formovaly historii Prahy.
Během jednoho odpoledne a pod-večera navštívíme 5 top barů ve městě. Na každé zastávce ochutnáme jednu značku prémiového ginu/rumu a jeden koktejl, z něj připravený.
Dozvíte se zajímavé informace nejen o chuťových profilech ginů/rumů, bylinkách a ostatních ingrediencích, které jsou v nich obsaženy a také o destilátech, ze kterých se gin a rum vyrábí. Seznámíme vás s historií ginu/rumu a jak si vybrat ten pravý pro vás. A dojde i na některá barmanská tajemství, abyste si mohli namíchat gin/rum koktejl doma.
Celá procházka je dlouhá přibližně 2,5 km.
Po absolvování Cesty za Ginem nebo Cesty za Rumem s námi, se budete cítit jistě v jakémkoliv baru kdekoli na světě a budete schopni si objednat ginový/rumový koktejl, který bude přesně podle vašich představ.
Naučíte se pár věcí o dobrém pití, poznáte nové top bary a přátele, ale hlavně bude super zábava – za to Vám ručíme.
Lekce „opilé“ historie, v podání nápojových expertů. Budeme se těšit.
Rezervujte si své místo.
Prodej vstupenek zajišťuje aplikace SimpleTicket.cz.