O nás

Zdravíme Vás, kamarádi a budoucí partneři.
Dovolte, abychom se představili…
TrunkBros je mladá společnost (2018), která má za cíl umožnit – barům, restauracím, hotelům a dalším – přístup k šetrným, zajímavým a nadčasovým produktům vyrobeným co nejblíže k Čechám, a které začínají, jako teď my a hledají své první, zvědavé zákazníky/partnery.
Jsme brachové, kteří spolu vyrůstali na Vysočině, ale posledních 15 let žijí každý na jiném kontinentě. Vždy jsme dělali vše spolu, a proto založit vlastní firmu byl náš cíl – celé ty roky strávené na rozdílných kontinentech nám pomohly nasbírat obchodní zkušenosti různého druhu. Nejvíce se ale cítíme “doma“ v gastronomii a pohostinství se zaměřením na ohleduplnost k životnímu prostředí tam, kde to jde. Máme to v rodině.
Byli jsme (a někdy ještě jsme) barmani, ambasadoři, kuchaři, číšníci, šéfové, řidiči, doplňovači lednic i umývači nádobí. Také jsme se ale, a to hlavně v posledních letech, zabývali distribucí v Asii a Pacifiku nebo marketingem na evropské půdě. Nesnažíme se dělat něco, čemu nerozumíme, ale také se rádi učíme a zkoušíme věci nové…
Zodpovědnost a radost ze života je to, co nás žene dopředu. Zodpovědnost k sobě samým, přátelům, rodině, kolegům a k naší modré planetě, které všichni říkáme domov. Ta, ale bez pomoci nás všech, bude v čím dál tím větším „prů…švihu“.
Doufáme, že se Vám naše mladé portfolio bude líbit. Třeba zjistíte, že některé naše produkty mohou pomoci ušetřit váš čas, energii, vaše zdraví i zdraví té naší Země – tak dejte vědět.
Mějte se fajn, hezký den a těšíme se na první shledání.
Pavel a Zdenek